П’ятьох незаконних депутатів з Каховки достроково позбавили повноважень

11 Липня 2024, 09:00
«Депутати» окупаційної ради депутатів Каховки. Фото: Центр журналістських розслідувань 211
«Депутати» окупаційної ради депутатів Каховки. Фото: Центр журналістських розслідувань

Росіяни достроково припинили повноваження незаконних депутатів так званого Каховського муніципального округу Херсонщини Ігоря Бжезицького, Вадима Ктітора, Оксани Довбні, Катерини Теслі та Антона Гаврашенка. Всі вони були призначені до окупаційного органу влади від путінської партії «Єдіная Росія».

Про це повідомляє Центр журналістських розслідувань з посиланням на відповідне рішення, оприлюднене на сайті окупаційної адміністрації Херсонської області.

У рішенні йдеться про дострокове припинення депутатських повноважень так званих «депутатів» окупаційної ради депутатів Каховки від путінської партії «Єдіная Росія»

А саме: Ігоря Бжезицького, православного бізнесмена, співзасновника і голови правління ПрАТ «Каховський експериментальний механічний завод», керівника єпархіального відділу з питань сім’ї Новокаховської єпархії УПЦ МП, співзасновника місцевої благодійної організації «Лепта», яка надає активну допомогу представникам окупаційних військ РФ. Також Бжезицький є заступником голови окупаційної адміністрації Каховки з червня 2023 року. У березні 2024 року СБУ повідомила йому про підозру в колабораційній діяльності.

Перестав бути «депутатом»​ у Каховці фітнес-тренер Вадим Ктітор, за​ступник голови окупаційної адміністрації міста у 2022 році. Його дружина Анастасія Ктітор за​раз очолює незаконну раду депутатів Каховки.​

Зняті повнова​ження з Оксани Довбні, голови окупаційної адміністрації села Тавричанка Тавричанської сільської громади Каховського району, Катерини Теслі, голови окупаційної адміністрації села Чорнянка Таврі​йської міської громади Каховського району та Антона Гаврашенка.

Окупанти зазначають, що всі вони склали повноваження за власним бажанням.

Читайте також: Співвласники та працівники підприємства з Каховки отримали підозри в пособництві державі-агресору.

Коментар
13/07/2024 Субота
13.07.2024
12.07.2024