Один із вбитих в Німеччині українських військових — родом із Каховки

30 Квітня 2024, 11:49
Військовий Володимир Козін 1726
Військовий Володимир Козін

Один із вбитих у Німеччині українських військових — Володимир Козін родом із Каховки Херсонської області. Він та ще один військовий загинули в німецькому місті Мурнау 27 квітня внаслідок ножових поранень. У вбивстві підозрюють 57-річного росіянина. 

Про це повідомляє Каховська міська територіальна громада. 

Володимир Козін народився та жив у Каховці. Виїхавши з окупованого міста разом із родиною, почав волонтерити в гуманітарному штабі у Запоріжжі. Надалі вступив до лав Збройних Сил. У складі 81 десантно-штурмової бригади захищав Бахмут. Після повернення з військових навчань у Великій Британії продовжив воювати під Бахмутом. В січні 2023 року отримав перше поранення, після лікування повернувся на фронт. Під час другого поранення виніс з поля боя свого загиблого побратима. Враховуючи складність поранення, Володимир був направлений на реабілітацію до Німеччини.

Німецькі правоохоронці затримали громадянина Росії, якого підозрюють у вбивстві українських військових. Наразі обвинувачений росіянин перебуває під вартою. Прокуратура та кримінальна поліція встановлюють передумови та мотиви злочину.

Поховають Володимира Козіна в Україні. Про місце та час повідомлять згодом.    

Читайте також: Вбивство українців у Німеччині: військові встановили особу свого побратима.

Коментар
16/06/2024 Неділя
16.06.2024
15.06.2024