Російські студенти будуть «допомагати» дітям з окупованої Херсонщини вступати до російських вишів

18 Квітня 2024, 14:14
Російські студенти розповідають дітям в окупації, як вступати до російських вишів 1270
Російські студенти розповідають дітям в окупації, як вступати до російських вишів

Російські студенти будуть «допомагати» дітям з окупованої Херсонщини вступати до російських вищих навчальних закладів. Росіяни створили спеціальний проєкт, де в серії телемостів російські студенти будуть розповідати, як правильно готуватись до вступних іспитів. 

Про це повідомив так званий «сенатор» від окупованої Херсонської області Іґорь Кастюкєвіч, який і є одним із ініціаторів даного окупаційного проєкту. 

«Питання підготовки до випускних та вступних іспитів вкрай актуальне для Херсонської області. Особливо для тих дітей, які мешкають у 15-ти кілометровій зоні від лінії бойового зіткнення. Я звернувся до студентів «Правової майстерні Росії» і ми домовилися, що вони допомагатимуть нашим школярам як слід підготуватися», – зазначив окупаційний чиновник.

Перший телеміст окупанти вже провели. Протягом зустрічі російські студенти розповіли про свої навчальні заклади, умови навчання, можливості отримання гуртожитку та вимоги до вступників. Також учні, які змушені ходити до захоплених шкіл Херсонської області отримали інформацію й про спеціальності, які є в російських вишах. 

Як бачимо, окупанти усіма можливими методами намагаються залучити дітей на свій бік, промиваючи їм мізки своїми пропагандистськими заходами. Таким чином, російські окупанти намагаються змінити ідентичність та самоідентифікацію дітей, які перебувають в окупації. А в планах у них — залучити українських дітей вступати до російських університетів, і повністю ідентифікувати себе як росіянина. 

Зазначається, що такі телемости окупанти проводитимуть щотижня, дозволяючи школярам отримати профорієнтаційну допомогу від студентів.

Нагадаємо, що у захопленій школі № 1 селища Каланчак Херсонської області працівники окупаційної «поліції» провели профорієнтаційний захід. Вони агітували дітей вступати в майбутньому до російських університетів та вчитись на окупаційних силовиків.      

***

Ця публікація здійснена за підтримки Фонду «Партнерство задля стійкості України», який фінансується урядами Великої Британії, Канади, Нідерландів, Сполучених Штатів Америки, Фінляндії, Швейцарії та Швеції.  Зміст цієї публікації є виключною відповідальністю СІД Медіа Груп і не обов’язково відображає позицію Фонду та/або його фінансових партнерів.

Коментар
29/05/2024 Середа
29.05.2024