У Григорівській школі Каховського району окупанти вчили дітей історії російських міст

02 Квітня 2024, 15:43
Проведення пропагандистського заходу у Григорівській школі. Фото: окупаційні ресурси 390
Проведення пропагандистського заходу у Григорівській школі. Фото: окупаційні ресурси

В Херсонській області російські окупанти розпочали пропагандистський захід, на якому розповідають школярам у захоплених школах про історію російських міст. Це так званий всеросійський фестиваль «Історія міст Росії», який організовують за підтримки російського Фонду президентських грантів. Перший виїзний майстер-клас у межах цього заходу окупанти провели у Григорівській школі Каховського району на Херсонщині.  

Про це Район.Каховка стало відомо з окупаційних ресурсів. 

До пропагандистського заходу окупанти долучили місцевих колаборантів: адміністрацію села Григорівка, адміністрацію Григорівської школи, вчителів та представників Рязанської області РФ. Змушені були брати участь у заході й учні захопленої школи 5-11 класів. 

«Ми залучили цей проєкт для реалізації на нашій території, оскільки знання історії є важливим для формування правильного майбутнього наших дітей», — розповіла одна із місцевих колаборанток.

«Історія міст Росії» — це просвітницький ігровий проєкт на основі технології віртуальної реальності 360VR який розробили окупанти для уроків краєзнавства та історії країни-агресорки.

Читайте також: Окупанти оголосили про новий пропагандистський літературний конкурс для дітей в окупованій Херсонщині.

 

Коментар
13/07/2024 Субота
13.07.2024
12.07.2024