У Новій Каховці рух опору підірвав штаб партії Путіна

27 Лютого 2024, 14:53
Результати підриву офісу партії Єдіная Росія у тимчасово окупованій Новій Каховці. Фото: Центр національного спротиву. 1241
Результати підриву офісу партії Єдіная Росія у тимчасово окупованій Новій Каховці. Фото: Центр національного спротиву.

Вранці, 27 лютого 2024 року, у Новій Каховці пролунали вибухи біля входу в офіс окупаційної партії «Єдіная Росія» та неподалік від «виборчої дільниці».

Про це інформує Центр національного спротиву.

Таким чином українські партизани передали «привіт» окупантам та зупинили фейковий «виборчий» процес в захопленому місті.

Наразі ворог намагається приховати факт присутності сил спротиву окупації на ТОТ. Відтак росіяни аби не сіяти паніку наразі заявляють про міфічні БПЛА, які нібито вдарили по об'єктах, хоче це не відповідає дійсності.

Центр національного спротиву закликає громадян України не брати участь у пропагандистській постановці кремля під назвою «вибори». Водночас Рух опору зауважує, що кожен колаборант, який допомагає організовувати «виборчий процес», понесе відповідальність за свої дії.

Читайте також: Через регулярні перебої з електроенергією та водопостачанням у Новій Каховці російські окупанти перебралися до Каховки.

 

Коментар
13/07/2024 Субота
13.07.2024
12.07.2024