Медик та колаборантка з Великої Лепетихи підозрюється у державній зраді

10 Січня 2024, 15:16
Виявляється, можна одночасно і державу зрадити, і клятву Гіпократа порушити 665
Виявляється, можна одночасно і державу зрадити, і клятву Гіпократа порушити

Високопосадовці з окупованої частини Херсонщини, що перейшли на бік росіян, тепер можуть і пожалкувати про це. Адже українські правоохоронці дуже швидко їх вираховують та оперативно збирають докази для передачі справи до суду.

За повідомленням Центру журналістських розслідувань, повідомлення про підозру у державній зраді 9 січня 2024 року отримала Олена Марченко, так звана керівниця «Великолепетиської лікарні». Власне, з кінця 2022 року за її сприяння з Великої Лепетихи лояльний персонал, маломобільні пацієнти та вкрадений інвентар були перевезені до селища Іванівка Генічеського району. Пізніше, як встановила СБУ, «лікарня» змінила місце перебування і осіла у Таврійську неподалік Каховки.

Парадоксальність ситуації полягає в тому, що члени родини займали діаметрально протилежні політичні позиції. Чоловік Олени Марченко брав участь у війні на українському боці та був ветераном АТО, доньку Яну окупанти, навпаки, схилили до активної співпраці. А її мати в разі підтвердження усіх підозр та обвинувачень може отримати від 10 до 12 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Читайте також:

Правоохоронці оголосили нову підозру колишньому начальнику колонії у Херсоні.

СБУ повідомила про підозру окупаційному очільнику Голопристанського лісництва.

 

Коментар
13/07/2024 Субота
13.07.2024
12.07.2024