Радіти зарано: в окупованій частині Херсонської області насправді досі немає електрики

09 Січня 2024, 09:18
Оптимізм буває хибним, оскільки публічні заяви треба узгоджувати 1315
Оптимізм буває хибним, оскільки публічні заяви треба узгоджувати

Схоже, між колаборантами з Херсонщини та присланими з Росії контролювати ситуацію в окупації чиновниками вже починаються суттєві розбіжності. А пересічні громадяни отримали урок на тему «чому не треба вірити винятково на слово».

Ще пізно ввечері 8 січня 2024 року голова «окупаційного уряду» Андрєй Алєксєєнко оголосив, що наслідки знеструмлення захопленої частини області внаслідок аварії в Мелітополі вдалося повністю ліквідувати. Але Район.Каховка через колаборантські медіа стало відомо, що в деяких населених пунктах та районах стан справ все ще лишається критичним. В кращому випадку полагодити все на сто відсотків аварійні бригади зможуть лише до кінця доби 9 січня.

Більше того, головний колаборант Володимир Сальдо звернувся особисто до Владіміра Путіна, аби той проконтролював процес відновлення. Як бачимо, дехто досі не готовий не те що будувати «новий світ», а навіть лагодити «старий». І початок реальної боротьби за владу на лівому березі навіть в такому вигляді реальному покращенню жодним чином не сприяє.

Читайте також:

Окупована частина Херсонщини тривалий час лишалася без електропостачання.

Головний колаборант Херсонщини зібрався будувати «новий світ».

 

Коментар
29/05/2024 Середа
29.05.2024