ВПО з Каховки можуть отримати гуманітарну допомогу в Києві

18 Серпня 2023, 18:42
Віталій Немерець та Андрій Негрич 1326
Віталій Немерець та Андрій Негрич
Окремі категорії внутрішньо переміщених осіб з Каховки у Києві та на Київщині можуть отримати гуманітарну допомогу.
 
Про це повідомили на сторінці Каховської міської територіальної громади у Фейсбук.
 
Каховський міський голова Віталій Немерець зустрівся в Києві з операційним директором Київської філії Американської некомерційної організації «Global Empowerment Mission» (GEM) Андрієм Негричем. Ця організація надає допомогу українським біженцям та громадам, починаючи з другого дня російського вторгнення в Україну 24 лютого 2022 року.
 
У ході зустрічі домовились щодо надання гуманітарної допомоги Каховській громаді після її деокупаціі. Наразі фонд «GEM» надасть достатню кількість продуктових наборів для каховських ВПО у Києві та області.
 
GEM — це некомерційна організація, заснована у 2011 році як служба реагування на глобальні катастрофи. Місія має на меті забезпечити всебічну підтримку найбільш вразливих груп населення, що страждають від різноманітних катастроф у всьому світі. В Україні Місія займається проєктами з реконструкції та систематично надає гуманітарну допомогу найбільш постраждалим регіонам.
Допомога надається наступним категоріям ВПО: родини з дітьми до 18 років, пенсіонери 60+, дорослі з інвалідністю 1,2 групи, онкохворі, родини учасників бойових дій.
 
Для отримання необхідно заповнити анкету за посиланням.
 
Важливо. Для отримання гуманітарної допомоги необхідно мати статус внутрішньо переміщеної особи (ВПО).
 
Якщо заявка відповідає критеріям надання допомоги, то ви отримаєте на електрону пошту повідомлення про місце і час видачі допомоги в Києві. Слідкуйте за повідомленнями. При собі також обов'яхково потрібно мати документи, що підтверджують особу та належність до категорій, яким надається допомога (оригінали).
 

GEM
GEM

Коментарі
18 Серпня 2023, 21:44
ВПО з м. Каховку. Пенсіонерка
18 Серпня 2023, 21:49
Я ВПО з м. Каховки, пенсіонерка. Зареєстрована в м. Киів
19 Серпня 2023, 10:50
Гуманітарна допомога
Коментар
13/07/2024 Субота
13.07.2024
12.07.2024